Michał Zmorzyński

spec. chirurg szczękowo-twarzowy

implaty / chirurgia

podnoszenie zatoki, operacyjne usuwanie zębów zatrzymanych (np. ósemki), resekcje korzeni zębów, hemisekcje
sterowana regeneracja tkanek – odbudowa kości

Lek. med. , lek. stom. Michał Zmorzyński - specjalista w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. po ukończeniu kierunku stomatologicznego w 2004 r. podjął pracę w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii WUM jednocześnie godząc pracę kliniczną z końcowymi latami studiów na kierunku lekarskim.
W 2005 r. rozpoczął szkolenie specjalizacyjne z chirurgii szczękowo-twarzowej, a wynik egzaminu uwieńczony został nagrodą Ministra Zdrowia w 2011 r.

Asystent i wykładowca w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii WUM.

Obecnie w swojej pracy klinicznej skupia się na chirurgii ortognatycznej i implantologii, a w szczególności na wykorzystaniu technik grafiki komputerowej w planowaniu zabiegów. W czasie zabiegów stara się minimalizować uraz operacyjny dla pacjentów m.in. poprzez wykorzystywanie technik endoskopowych w leczeniu urazów i wad części twarzowej czaszki.
9-letnie doświadczenie w pracy klinicznej wykorzystuje na gruncie implantologii, z którą związany jest od 2005 roku. Uczestnik licznych kursów, sympozjów krajowych i zagranicznych, dzięki którym stale poszerza nabytą wiedzę i umiejętności.

Szczególny obszar zainteresowania stanowią dla niego zabiegi z zakresu odbudowy tkanek miękkich i twardych, w czasie których wykorzystuje najnowsze techniki operacyjne i osiągnięcia biotechnologiczne. W czasie zabiegów odbudowy tkanek miękkich stara się łączyć finezję ze skutecznością nierzadko stosując techniki tunelowe. W procedurach augmentacyjnych często wykorzystuje czynniki wzrostu otrzymane z krwi pacjenta w procesie wirowania.

Konsultant systemu implantologicznego Osstem.

Wykładowca Centrum Edukacji Osstem Polska.

Jego motto przy pracy z pacjentem brzmi: "Rób wszystko najlepiej jak potrafisz, tak jak sam chciałbyś mieć zrobione".

 

 

klinika stomatologiczna grodzisk mazowiecki
gabinet dentystyczny grodzisk mazowiecki
gabinet stomatologiczny grodzisk mazowiecki
dentysta grodzisk mazowiecki
stomatolodzy grodzisk mazowiecki

KARTA DUŻEJ RODZINY

HONORUJEMY Karty Dużej Rodziny 3+ 4+ Gminy Grodzisk Maz. oraz Jaktorów